Magura PRO shops

Onderstaande Magura PRO shop dealers hebben recent een technische training gevolgd. Ze zijn op de hoogte van de laatste Magura producten om deze perfect te kunnen onderhouden.

 

Nederland

HANS STRUIJK FIETSEN NL B.V. Radarweg 29B 1043 NX Amsterdam vanwou@hansstruijk.nl
Gerard Metz Tweewielers Dorpsstraat 367 1566 BD Assendelft info@gerardmetz.nl
Jan Peeten Rijwielhandel Veldstraat 20 5991AD Baarlo janpeeten2@hetnet.nl
Kees de Mooij fiets en fitness B.V. Zuid Oostsingel 43 4611BC Bergen op Zoom info@fietsadvies.nl
Verhoevenwheels Gemertseweg 6 5427 ET Boekel info@verhoevenwheels.nl
van den Akker Tweewielers Kapelstraat 11-13 5469 NC Boerdonk vdakkertweewielers@planet.nl
Profile Weijenborg Deldensestraat 56 7621 EK Borne profile-weijenborg@home.nl
auto-haefland Haefland 22 6441 PA Brunssum info@auto-haefland.nl
Mammoet Rijwielen Den Haag Stationsweg 36 2515 BN Den Haag info@mammoet.nl
Akkerdaas Tweewielers Domburg Weststraat 2/b 4357BM Domburg info@akkerdaastweewielers.com
Wels 2 Wielers Baltussenweg 37 6665AB Driel elvira@wels2wielers.nl
Werbo Rijwielhandel Waterloweg 63 6713AR Ede Gld info@werbo.nl
2Wielerservice Groenenberg De Hoek 39 4266 EM Eethen info@2wielerservice.nl
Roger Flucken Fietsspecialist Laurastraat 89 6471 JJ Eggelshoven info@rogerflucken.nl
Rabbit-Bikestore Van Schagenstraat 28 5154PG Elshout bikestore@rabbitracing.nl
Ten Tusscher Oldenzaalse straat 340 7523AJ Enschede info@tentusscher.nl
Sluyter Tweewielers Anjelierstraat 9 6163CJ Geleen tweewielers@josluyter.nl
Leenders Bike Totaal Pasmaatweg 40 7556PH Hengelo info@leendersbiketotaal.nl
Rooth66 V.O.F. Krimweg 22 7351AX Hoenderloo info@rooth66.nl
Skootz Edisonstraat 6 7903 AN Hoogeveen info@skootz.nl
Tweewieler Specialist van Vliet Kleine Noord 56 1621 JH Hoorn info@vanvliet-tweewielers.nl
Fietsplus Geert Rijs Venrayseweg 30 5961 GG Horst info@rijstweewielers.nl
Rullens tweewielers Nienwstraat 59 4921CV Made info@rullenstweewielers.nl
Ride Bike Pater Willemsplantsoen 1C 5768CK Meijel info@ridebike.nl
Bouma Tweewielers Roderweg 94 9311 PB Nieuw-Roden info@boumatweewielers.nl
Biketotaal Van Hulst Geversstraat Geversstraat 43 2341GA Oegstgeest geversstraat@biketotaalvanhulst.nl
Kardol's Rijwielhandel Weverstraat 51 6862 Oosterbeek fietsen@kardol.nl
Pijnen Molenstraat 4 4641BC Ossendrecht pijnenrace@gmail.com
Kruiper Tweewielers en Tuinmachines Aakstraat 15 8102 HH Raalte info@kruipertweewielers.nl
Theo Lommen Tweewieler Peperstraat 54 5975BW Sevenum info@theolommen.nl
Spijkers Fietsen Ringbaan Noord 136 5046AC Tilburg info@spijkersfietsen.nl
DMC bvba Marco´s Vélo Shop Wijkstraat 161a 3700 Tongeren info@marcosveloshop.com
Tweewielercentrum Jac. Sulter Kerkstraat 72 9641 AV Veendam sulte010@planet.nl
Fietsen van Stenis Rijksstraatweg 80 7231 AH Warnsveld info@fietsenvanstenis.nl
Pennekamp Fietsen VOF. Dorpstraat 99-103 6931BG Westervoort info@pennekampfietsen.nl
Tweewieler Speciaalzaak Kraanvogelstr. 17 6601DH Wijchen info@smuldersfietsen.nl
Elgersmarijwielen Kaatsplein 6 8748 BZ Witmarsum sjoukeelgersma@live.nl

 

België

Fietsservice Bevel

Kontersland 33 2560 Bevel info@fietsservicebevel.be
Fietsen MICHRI Vrasenestraat 47/49 9120 Beveren-Waas fietsherstellingen.michri@gmail.com
Profil Gaethofs Pastorijstraat 7 3540 Herk-de-Stad info@gaethofs.be
Fietsatelier Sneyers Gagelveld 9 2257 Lille fietsateliersneyers@telenet.be